ביטוח נסיעות לחו"ל

עומדים לרשותך בכל שעה ובכל מקום

עסקים, טיול, שופינג – כל סיבה לנסיעה היא סיבה טובה, אבל חשוב שתיסעו בראש שקט. גמינדר סוכנות לביטוח מעמידה לרשותכם מגוון ביטוחי נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים, והכי חשוב – עם שירות אישי בכל שעה.


למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל?
ביטוח נסיעות לחו"ל מספק מענה ביטוחי למצבים שונים – כאשר עולה הצורך בטיפול רפואי וכאשר נגרם נזק כלשהו למטען.

 

  • כיסוי רפואי - ביטוח בריאות ממלכתי אינו תקף מחוץ לגבולות ישראל. לכן במקרה ועולה הצורך בטיפול רפואי הנוסע צריך לשלם מכיסו על הטיפול הנדרש. הכיסוי הרפואי במסגרת ביטוח נסיעות מספק לכם כיסוי ביטוחי במגוון מקרים כגון ניתוח, אשפוז, פינוי בחזרה לישראל ועוד, בהתאם לתנאי הפוליסה, וחוסך לכם עלויות גבוהות במיוחד.

  • כיסוי מטען - נוסעים ומטיילים רבים לוקחים איתם ציוד רב ערך כגון טלית ותפילין, מחשבים ניידים. כך יוצא שנזק למטען או אבדן מטען יכול להגיע לעלויות גבוהות במיוחד ולגרום לעוגמת נפש רבה. כיסוי המטען בביטוח נסיעות מספק כיסוי למצבים כגון אלה ולמקרים שונים של נזק למטען נוסף כגון בגדים וחפצים אישיים, בהתאם לתנאי הפוליסה.

ביטוח מקיף, יחס אישי
בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב להקפיד על שני דברים:

 

  • שהביטוח יענה על צרכיכם ויספק את הכיסוי הנדרש.
  • שבעת הצורך יעמוד לרשותכם איש צוות מקצועי, שיעזור לכם להתמודד עם המצב במהירות וביעילות.

גמינדר סוכנות לביטוח, מספקת ללקוחותיה שירות מקצועי הכולל התאמה של ביטוח הנסיעות לחו"ל לצרכיהם, ושירות אישי ומקצועי בעת הצורך לא משנה איפה אתם ומה הפרש השעות.

בגמינדר סוכנות לביטוח ניתן לעשות ביטוח חו"ל ייחודי – Passportcard.
Passportcard הינו ביטוח חו"ל ייחודי המקנה לך מספר יתרונות:
• אין השתתפות עצמית בסך 50$ כפי שיש בביטוחים אחרים
• נחסכת ממך הטרחה של איסוף והבאת קבלות
• הכרטיס הניתן לך בפעם הראשונה מאפשר שימוש חוזר נוח בכל נסיעה ונסיעה – כל מה שצריך לעשות להתקשר אלינו ולדווח על פרטי הנסיעה

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות סוכנות הביטוח גמינדר>>