פרופיל הסוכנות

מסורת של שירות, יחס ומקצועיות

 
מעל 30 שנות מסירות, הבנה ויחס אישי ללקוחות, בשילוב עם מיטב הכלים העכשוויים של עולם הביטוח, מאפשרים  לגמינדר סוכנות לביטוח בראשותו של הסוכן ראובן גמינדר, לספק ללקוחותיה מכל גווני האוכולוסיה את הפתרונות היעילים והמתקדמים ביותר. אתם מוזמנים להכיר סוכנות ביטוח שיודעת איך לספק לכלל מבוטחיה את שלוות הנפש לה הם ראויים.

 

 

גמינדר סוכנות לביטוח הוקמה ב –1978 על ידי הסוכן ראובן גמינדר, מבכירי סוכני הביטוח בירושלים. ראובן גמינדר מנהיג ומוביל צוות רחב שכל מטרתו היא לעמוד לרשות לקוחות הסוכנות בכל מצב.
 
הסוכנות הרואה בלקוח את הנכס העיקרי שלה, שמה את הדגש על שירות מעולה הכולל מקצועיות, אמינות ותשומת לב אישית לכל לקוח, דבר המתבטא בציונים לשבח ובקהל לקוחות מגוון ההולך ומתרחב.
 
מקור עוצמה של הסוכנות העוצמה של גמינדר סוכנות לביטוח נובעת מניסיון רב שנים ומצוות קבוע ומקצועי. הניסיון הרב הכולל עבודה צמודה עם חברות הביטוח והפיננסים המובילות בישראל, מאפשר לסוכנות לספק ללקוחותיה את המוצרים הטובים והמתקדמים ביותר, במחירים ייחודים ללקוחות הסוכנות. לצד המוצרים השונים, הצוות הקבוע והרחב עומד לרשות הלקוחות בכל רגע. וכך לצד מקצועיות ללא רבב נוסף שירות אישי, הנותן מענה לכל אחד מלקוחות הסוכנות בעת הצורך.
 
נישה ייחודית לאוכלוסיה החרדית גמינדר סוכנות לביטוח פועלת מתוך האוכלוסייה החרדית ושומרת המצוות, מתוך חשיבה מקצועית הרואה באוכלוסיה זו אוכלוסיה ייחודית הדורשת התייחסות ותשומת לב, שרק אנשי מקצוע מתוך הקהילה מסוגלים לה, לדוגמא: עקב היכרות מעמיקה עם מוסדות החינוך החרדים והבנת צרכיהם של מעסיקים ועובדים, מתאפשר לסוכנות להבטיח תנאים סוציאליים נאותים לאלפי לקוחות שלווים. בנוסף מעניקה הסוכנות הלוואות ומשכנתאות למטרות מגוונות שאינן ניתנות בקלות על ידי גורמים אחרים.
 
מענה מגוון תחת קורת גג אחת משרדיה של גמינדר סוכנות לביטוח נמצאים בירושלים, אך הסוכנות במספקת מענה ללקוחות בכל רחבי הארץ.
לקוחות הסוכנות הם מגוונים, ביניהם:
 
  • ישיבות ומוסדות חינוך תורניים
  • קבלנים ומפעלים מהמגזר העסקי
  • משפחות ואנשים פרטיים
  • סוחרים ובעלי מקצועות חופשיים
 
הסוכנות מספקת לכלל לקוחותיה מענה מגוון החל מניהול סיכונים משפחתיים ועסקיים, דרך בניית חיסכון פנסיוני ועד ייעוץ פיננסי וביטוחי רחב.
 
חברות הביטוח המובילות בישראל גמינדר סוכנות  לביטוח הינה אחת מסוכנויות הביטוח הוותיקות בישראל, וככזאת היא עובדת עם חברות הביטוח והפיננסים המובילות כגון:
  • מגדל חברה לביטוח בע"מ
  • כלל ביטוח
  • הראל ביטוח ופיננסים
  • הפניקס
  • הכשרה ביטוח (הכשרת היישוב)

בנוסף, גמינדר סוכנות לביטוח משתייכת כבר שנים למועדון הפלטינה של מגדל סוכנות לביטוח בע"מ כמצטיינת במכירות פרט ובריאות לשנים 2008, 2009 ו-2010.

 
הסוכן הוא סוכן פנסיוני ולא יועץ פנסיוני / הסוכנות היא סוכנות לביטוח פנסיוני ולא לייעוץ פנסיוני. בסוכנות משווקים מוצרים פנסיוניים של: מגדל, הראל. לסוכנות יש זיקה ו/או אינטרס כלכלי למוצרים הפנסיוניים שהיא משווקת, לרבות קבלת עמלות.