ביטוח המשכנתא עובד בשבילכם

החלטתם לרכוש דירה? בשעה טובה. עם לקיחת המשכנתא אתם תגלו כי הבנק מחייב אתכם גם לרכוש ביטוח למשכנתא. אך החובה הופכת לדבר חיובי כאשר תגלו שביטוח המשכנתא עובד בשבילכם.

מהו ביטוח משכנתא?
ביטוח משכנתא מבטח את סכום המשכנתא אותו לוויתם. כך הבנק יודע כי אם יקרה חס וחלילה משהו ללוקחי ההלוואה או לנכס, סכום ההלוואה יוחזר במלואו.

ממה מורכב ביטוח משכנתא?
ביטוח משכנתא מורכב משני סוגי כיסויים: ביטוח חיים וביטוח מבנה.

ביטוח חיים - מבטח את חיי הלווים ומבטיח כי במקרה של מוות ח"ו בטרם עת של אחד הלווים או שניהם יקבל הבנק את יתרת הסכום שנותר לתשלום.
אך החלק של ביטוח החיים חשוב גם ללווים - באמצעות ביטוח החיים מובטח כי עול ההלוואה לא ייפול על בני משפחת המבוטח במקרה מוות חלילה וחס, והנכס יישאר ברשותם.

שימו לב, כי ביטוח חיים כחלק מביטוח המשכנתא מספק כיסוי אך ורק לסכום ההלוואה. אם ברצונכם לדאוג לעתיד משפחתכם במקרה של מוות בטרם עת, יש לרכוש ביטוח חיים נפרד, המיועד למטרה זו.

ביטוח מבנה - מספק כיסוי במקרה ויתרחש נזק משמעותי למבנה. כגון אש רעידת אדמה וכו' במקרה כזה חברת הביטוח תהיה אחראית להעביר לבנק את יתרת הסכום הנותר לתשלום. ביטוח המבנה עובד למענכם במקרה של נזקים שונים למבנה כגון נזקי צנרת. אז באפשרותכם להפעיל את הביטוח, בהתאם לתנאי הפוליסה, ולכסות באמצעותו את התיקונים השונים.
למידע נוסף אודות ביטוח חיים >>

ביטוח משכנתא - גמינדר סוכנות לביטוח
בעבר היו מחויבים הלווים לרכוש את ביטוח המשכנתא בבנק בו נלקחה ההלוואה. כיום באפשרותכם לרכוש ביטוח למשכנתא על פי ראות עיניכם.

וכן ניתן להעביר את ביטוח המשכנתא מהבנק ולהוזיל בכך את עלות הביטוח באופן ניכר!

גמינדר סוכנות לביטוח, עובדת עם חברות הביטוח המובילות בישראל ומציעה לכם מגוון רחב של ביטוחי משכנתא, במחירים אטרקטיביים במיוח.

בנוסף, צוות הסוכנות ישמח לייעץ ולהסביר בנושא, ולסייע בהתאמת ביטוח המשכנתא לצרכיכם.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות סוכנות הביטוח גמינדר>>