נעים להכיר, גמינדר סוכנות לביטוח

לקוחות, אנשי צוות, תחומי התמחות, חברות מיוצגות – כל מרכיבי סוכנות הביטוח מעידים על יכולתה לספק מענה מקצועי ומקיף ללקוחותיה לצד שירותו איכותי ואישי. אתם מוזמנים להכיר את גמינדר סוכנות לביטוח, ולפנות אל צוות הסוכנות בכל שאלה או בקשה.

פרופיל הסוכנות

מעל 30 שנות מסירות, הבנה ויחס אישי ללקוחות, בשילוב עם מיטב הכלים העכשוויים של עולם הביטוח, מאפשרים לגמינדר סוכנות לביטוח בראשותו של הסוכן ראובן גמינדר, לספק ללקוחותיה מכל גווני האוכולוסיה את הפתרונות היעילים והמתקדמים ביותר. אתם מוזמנים להכיר סוכנות ביטוח שיודעת איך לספק לכלל מבוטחיה את שלוות הנפש לה הם ראויים.

מידע נוסף

תחומי התמחות

גמינדר סוכנות לביטוח מתמחה במגוון תחומים מקצועיים. ההתמחות רבת השנים מאפשרת לסוכנות לספק מענה הולם, תוך בחינת צרכיהם של הלקוחות והתאמת המוצרים השונים לדרישותיהם השונות.

מידע נוסף

טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה.
כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקידנו לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-2 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידינו את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.

מידע נוסף

הצוות המקצועי

אנשי הצוות של גמינדר סוכנות לביטוח עומדים לרשותך בכל שאלה ובכל מצב. הצוות המרכיב את הסוכנות הינו צוות מקצועי מוביל, שרואה בשקט הנפשי של כל לקוח הישג מקצועי ואישי.

מידע נוסף