הביטחון שלך לעתיד שלהם

המשפחה היא הדבר החשוב ביותר לכל אדם. הניסיון להבטיח את ההווה שלהם ואת עתידם מעסיק כל הורה ובן זוג. גמינדר סוכנות לביטוח מעמידה לרשותכם את ביטוחי החיים הטובים ביותר, שיבטיחו לכם שיש מי שדואג ליקרים לכם גם כאשר אתם לא בסביבה.

 

ביטוח חיים הוא אחד הכלים היחידים המאפשרים לאדם להבטיח את עתידה של משפחתו במקרה חס וחלילה של מוות בטרם עת. במקרה כזה עומדת המשפחה מול מציאות לא קלה הדורשת ממנה התארגנות מחודשת. ביטוח חיים יכול להוות רשת ביטחון כלכלית ולספק אוויר לנשימה.
 
ביטוח ריסק (Risk)
ביטוח ריסק (Risk) הנקרא גם ביטוח חיים טהור, מספק כיסוי ביטוחי בזמן תקופת הביטוח שנקבעה בפוליסה. כך יוצא שאם לא התרחש מוות בטרם עת בתקופה זו המבוטח ובני משפחתו לא יקבלו את סכום הכסף הצבור.
 
ביטוח חיים הכולל אפיקי חיסכון
ביטוח חיים הכולל אפיק חיסכון הוא ביטוח חיים המספק כיסוי במקרים נוספים כגון אובדן כושר עבודה או נכות חס וחלילה (בהתאם לתנאי הפוליסה). כמו כן, בגלל אפיק החיסכון המשולב בביטוח, המבוטח ובני משפחתו יקבלו את הכסף שנצבר בהגיע המבוטח לגיל הפרישה, בעזרת השם, כחלק מהחיסכון הפנסיוני.
 
אפיק החיסכון במסלולי השקעה שונים המותאמים אישית – כולל מסלולי השקעה כשרים, לפי ההלכה, עבור המגזר הדתי והחרדי.
 
 
התאמת ביטוח חיים  - גמינדר סוכנות לביטוח בגמינדר סוכנות לביטוח
אנשי הצוות מתמחים בהתאמת ביטוחי חיים למבוטחים השונים. מכיוון שלכל מבוטח צרכים שונים בהווה ובעתיד, יש ליצור התאמה מדויקת בין הדרישות השונות ובין ביטוח החיים אותו הוא רוכש.
 
 
ההיכרות המקצועית רבת השנים עם חברות הביטוח השונות וההיכרות המעמיקה עם מוצריהם, מאפשרת לכל לקוח בגמינדר סוכנות לביטוח ליהנות מהתאמה אישית ומדויקת של ביטוח החיים.