כתב שירות מגדל רפואה אישית

המסלול המהיר לבדיקות ואבחון רפואי

כשזה נוגע לבריאות שלנו, כולנו יושדעים שעדיף לא לקחת סיכונים. כתב שירות מגדל רפואה אישית מעניק במקרה של בעיה רפואית, מכלול של שירותים חשובים וייחודיים. שירותים אשר יחסכו לכם זמן רב ודאגות מיותרות. בין השאר: תור מהיר לבדיקות, פענוח מהיר של תוצאות הבדיקות, הכוונה לבחירת רופא, בניית תיק מחלה, שירות ליווי רפואי אישי ועוד.
 


מהו כתב שירות מגדל רפואה אישית?

כתב שירות מגדל רפואה אישית הוא מוצר חדש שמטרתו להרחיב ולהשלים את הכיסוי הרפואי לו אתם זכאים, במסגרת פוליסת ביטוח הבריאות הפרטית שלכם. את כתב השירות ניתן להוסיף לכל פוליסות הבריאות של מגדל, הן למבוטחים חדשים והן למבוטחים עם פוליסה קיימת.

מה כולל השירות?

הכוונה לבחירת הרופא הטוב ביותר - עם כתב שירות מגדל רפואה אישית זכאי המבוטח להכוונה בבחירת הרופא הטוב ביותר לטיפול במצבו הרפואי , מתוך רשימה של רופאים מומחים.

שירות תור מהיר– במקרה בו נדרשת בדיקה אבחנתית (ולא תהליך אבחון), שירות זה מאפשר תור מהיר והתחייבות לזמן פיענוח מהיר ב"מכון מור".

תהליך אבחון מהיר ברשת המרפאות "מכון מור" באמצעות רופא מומחה וביצוע כל הבדיקות האבחנתיות הנדרשות וקבלת דו"ח אבחון בסיום התהליך.

בניית תיק מחלה - תיק המחלה כולל את כל המידע הרלוונטי על מחלת המבוטח, על הטיפול הרפואי המומלץ ומידע על מניעה ודרכי טיפול.

רופא מלווה אישי - כתב השירות מאפשר לקבל שירות רופא מלווה אישי, במקרה בו קיים צורך לניתוח או לטיפול מחליף ניתוח, או במקרה של מחלה כרונית או מחלה קשה. השירות כולל: מנהל תיק אישי, ליווי של אחות רפואית, שיקום רפואי, ריפוי בעיסוק, קלינאי תקשורת, הכוונה של עובד סוציאלי, מפגשי טיפול עם מומחה ברפואת כאב ותמיכה של פסיכולוג רפואי.

תמיכה וסיוע בעת אשפוז - שירות תמיכה וסיוע במהלך אשפוז בבית חולים (לאחר 24 שעות) ולאחר השחרור מבית החולים. השירות כולל ביקור רופא מומחה בזמן האשפוז בבית החולים, בדיקות מעבדה עד הבית לפני אשפוז ושינוע עזרים רפואיים.

לעיקרי הפוליסה >>

לתנאי הפוליסה >>


לקבלת הצעה מיוחדת בתנאים אטרקטיביים >>


השירותים במגדל רפואה אישית ניתנים במכונים הפרטיים שבהסדר, בכפוף לכיסוי הנרכש ולתנאי החברה. המידע האמור הוא מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ״י תנאי הפוליסה, או ככלי לפרשנות. התנאים המחייבים הם תנאי הפוליסה בלבד. האמור בפרסום זה אינו תחליף לייעוץ, או שיווק פנסיוני המתחשב בצרכים של כל אדם.